top of page
 • Facebook - Black Circle
 • Google+ - Black Circle
COVER_PONIPIDU.jpg
Sünnipäev, piknik, laager, muu üritus PONIPESA mängumaal

Pea üks vahva pidu koos ponidega, olgu see siis sünnipäev, piknik, kooli või lasteaia üritus. Pidu ponidega on vahva ajaviide nii suurematele kui väiksematele lastele ning kui ponitamisest aega üle jääb siis saab hüpata batuudil, kiikuda ja liugu lasta, mängida korvpalli, jalgpalli, läbi viia muid erinevaid mänge, teha lõkkel vahukommi, viinerit grillida või niisama pikniku pidada. Lapsi ootavad erinevad mängumajad, pallid, mänguasjad, jalgrattad ning liivakast ja lükatavad autod pisematele. 
Loomulikult saab ka poniga sõita. Ürituse kestvuseks on tavaliselt 3 tundi, sellest 1h pakume lastele tegelemist ponidega . See hõlmab endas nii ponide kammimist, ponisõitu soovijatele kui ponidele maiuse jagamist. Soovikorral võib ise ponidele kaasa tuua porgandit. 

Kel ponidest ja mänguruumist väheks jääb siis saab teha vahva orienteerumisega matka 1,4 km kaugusel oleva metsloomade söötmismajakese juurde. Vihmasabina eest saab varju katusealuse all õues ning armas mängumajas kus ootab lapsi ka suur hunnik erinevaid mänguasju.  Mängumajas saab ka varjus kooki süüa või pikniku pidada kui õues vihmapiisad või päike kiusavad. 
Peole võib ürituse tellija ise kutsuda ka näiteks õhupalliloomade tegijat, näomaalingute tegijat või peojuhte/tegelasi!

 

Võõrustame ka grupiüritusi lastele, päevalaagreid, huviringe jne. Küsi lisa!

Tule tee üks vahva pidu looduses koos ponidega!  Hind kokkuleppel, küsi julgelt pakkumist!

 • 2020a suvehooajal on seoses COVID-19 olukorraga mängumaja siseruum kasutamiseks suletud. Kõik allpool kirjeldatu peo tarbeks on saadaval peotelgis. Üritused toimuvad (soovitavalt väiksemates gruppides max 10 last + saatjad)! Saadaval on käte desinfitseerimise vahend. 

 • Peoaega on kokku 3h. Ettevalmistama võib tulla kuni 20 min enne broneeringu algust.  

 • Peoaja ja hinna sees on lastele ponidega tegelemine ja ponisõit kestvusega ~1h. Soovitame selle tegevusega pidu alustada, sest saabudes lastel palju kannatust ei jagu, et ponisid pikemalt oodata :). Selleks tegevuseks soovitame lastele KINNISE NINAGA jalanõusid ja mugavat riietust. Suvel vajalik ka putukatõrje. Ratsakiivri saab kohapealt ja jalutatakse ainult 1 last korraga. 

 • Kohapeal on saadaval värske joogivesi pudelites, veekeetja, filtriga kohvimasin, kohvifiltrid, teekann, morsikann, vool pikendusest ja mõned käepärased köögitarvikud (prügikotid, nuga, käärid, kohvilusikas). Leidub ka teed ja kohvi kuid oma kindlale maitsele sobiva joogi garanteerib oma valiku kaasatoomine.

 • Ühekordsed sööginõud ja muud kulumaterjalid palume ise kaasa võtta oma vajadusest lähtuvalt. Palun hoia loodust ja kasuta papist või muid biolagunevaid nõusid. 

 • Istekohti on nii 4x6m peotelgis sees kui väljaspool telki. Laudu on võimalik katta 2. Piltidel on näha olustik.

 • Võimalik on teha lõket, et vahukommi või viinerit küpsetada. Kuivad puud on kohapeal olemas. Kaasa palun võta pikad puutikud millega lapsed saavad küpsetada. Need saab pärast ära põletada. 

 • Meile väga meeldiks kui oma prügi saad ise kaasa viia kuid vajadusel saab selle ka jätta kohapeale. Palun pane eraldi tagastatav taara ning võimalusel ka eraldi kotti paber/papp, tordialused jne mis põleb. 

 • Tasuda saab eelnevalt arve alusel ülekandega või kohapeal. Kaardimakset meil ei ole kahjuks. Ettemaksu me ei võtta. Hind sõltub ürituse suurusest ja on kokkuleppel. 

 • Väga kehva ilma korral on võimalus pidu ümber planeerida teisele kuupäevale või piisava etteteatamisega tühistada. Etteteatamata mitteilumumine läheb arveldamisele. 

bottom of page