top of page
IMG_6458_done.JPG
IMG_9537väike.jpg
IMG_4377_done_web.jpg

Kinnisvarafotod

Kinnisvarafoto ülesanne on püüda kinni tähelepanu.  Pilt peaks olema selge, helge, terav, miski ei tohiks häirida, peaks paistma loomulik, tekitama huvi ja seda peaks olema lihtne vaadata. Kinnisvarafoto olulisem ülesaane on rääkida sulle tõene lugu sellest objektist - kodust, majast, ruumist. Pilt peaks laskma vaatajal mõelda ja ette kujutada kuidas need ruumid saaksid olla kodu või mis tunne oleks seal aega viita.

Kirjuta ja teeme ära!

Portree & Ideefotod

Väikesed muinasjutulised fotosesioonid looduses või stuudios on just need mis sinu pere argipäeva rikastavad ning nendest kaunid mälestused jätavad. Unista ja fantaseeri, püüame selle pildile. Kui tunned, et poseerimine pole sinu jaoks siis ära muretse, just need loomulikud hetked on kõige ehedamad. Püüa ka lapsed aegaajalt pildile ennem kui nad mühinal suureks kasvavad.   

Loomafotod

Lemmikloomad - on nad siis suured või väiksed, kassid või koerad, hobused või ponid...kui palju rõõmu ja siirust nad meie ellu toovad. Imeline tunne on neid ka fotodele püüda, Kui sinul on parim sõber veel pildile püüdmata siis teeme ühe vahva kooskulgemise kaameraga ja Sina koos oma lemmikuga.

bottom of page